Hlavní navigace

Odstartuje slovenská televize Empatia? Zatím tomu nic nenasvědčuje

3. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
3. 10. 2011

Na 3. října, tedy právě dnes, si svůj start naplánovala chystaná slovenská televize Empatia, jejímž vlastníkem licence je společnost Minas Tirith. V tuto chvíli ale bohužel nic nenasvědčuje tomu, že by program skutečně zahájil vysílání. Ani v den plánovaného startu se v promo vysílání kanálu nic nezměnilo. Stanice upozorňuje ve zkušební smyčce na satelitu Thor pouze na to, že odstartuje už onedlho.

K TÉMATU: Dva dny před startem slovenské stanice Empatia stále není jasný čas startu

MMF24

Od 1. října, kdy jsme vás o chystaném startu na DigiZone.cz informovali, se doposud na webových stránkách www.tvempatia.sk nic nezměnilo. Hovoří se tu sice o startu kanálu 3. októbera (října) 2011, nicméně portál televize zeje prázdnotou. Řada položek je nevyplněná, a to včetně té nejdůležitější – programového schématu. Na stránce je také několik chyb. Hovoří se tu například o satelitní službě UPS Direct. Pokud by dnes chystaná slovenská televize neodstartovala, nebylo by to až tak velké překvapení. Změnit termín zahájení vysílání se jí podařilo již čtyřikrát.

Při příležitosti zahájení vysílání kanálu, byla na komunitním portálu Facebook založena událost, která slibovala start mezi půlnocí až třetí hodinou ranní. Termín ale pochopitelně splněn nebyl.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).