Hlavní navigace

V noci bude odstávka českých a slovenských programů ze satelitu

9. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 3. 2009

Společnost TowerCom, která se podílí na distribuci několika českých a slovenských programů přes satelit, si na úterní noc naplánovala pravidelnou údržbu. Z tohoto důvodu dojde k přerušení vysílání TV Barrandov, Z1 a dalších programů na přibližně dvě hodiny. Server Digizone.cz o tom informoval Michal Kopřiva ze zákaznického servisu společnosti TradeTec, která je spoluprovozovatelem satelitní platformy Skylink v České republice.

ROZHOVOR: Jaromír Glisník: Skylink rozšíří HDTV nabídku do několika týdnů

NMC Towercom, a.s. provede pravidelnou plánovanou odstávku pozemní satelitní stanice Kamzík dne 10. března 2009 v čase 02,00 – 04,00 hod. Během servisní noci proběhne několik plánovaných zásahů do technologie uplinkové stanice TVS Bratislava – Kamzík. Z tohoto důvodu budou přerušené modulace programů z frekvence 12 565 MHz a 11 797 MHz, konkrétně STV1, STV2, STV3, Markíza, TA3, TV JOJ, JOJ Plus, Z1, TV Barrandov, NOVA HD a Eurosport HD na nezbytnou dobu,“ uvádí společnost TowerCom v informačním e-mailu, který naši společnosti poskytl Michal Kopřiva.

cif - debata 2

DALŠÍ INFORMACE: Satelitní Skylink chystá další uplink a rozšíření nabídky

Satelitní platforma Skylink působí primárně na Slovensku a v České republice a podílí se na distribuci řady televizních programů. Jako jediná nabízí i možnost přijmu neplacených programů v HD kvalitě na individuální bázi.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).