Hlavní navigace

Odvolaný ředitel TV Barrandov Robert Kvapil nadále krizově řídí TV Metropol

13. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televizi Barrandov ode dneška řídí někdejší šéf ČT 24 Roman Bradáč, v pražské TV Metropol pokračuje audit, který má na starost právě Robert Kvapil

I po odchodu z čela televize Barrandov zůstává Robert Kvapil činný v televizním byznysu. Pro majitele Barrandova nadále zajišťuje vnitřní audit a krizové řízení pražské TV Metropol, o niž vlastník Barrandova, podnikatel Jaromír Soukup, projevil zájem. Serveru MediaGuru.cz to potvrdila Kateřina Jelínková, výkonná ředitelka vydavatelství Empresa Media, pod které spadá TV Barrandov a tištěné tituly vlastněné Jaromírem Soukupem.

K TÉMATU: Novým šéfem televize Barrandov Roman Bradáč, program vede Petr Lesák

Kvapil má v TV Metropol dokončit audit, na jehož základě se Soukup rozhodne, zda televizi koupí. Metropol na rozdíl o sesterské televize Pětka, o níž Soukup nejeví zájem, nadále pokračuje ve vysílání, i když její program tvoří jen smyčky archivních pořadů. Stanice by se mohla stát základem budoucího zpravodajského kanálu, který by mohl využít synergie se Soukupovým zpravodajským časopisem Týden, webem Týden.cz a redakcí zpravodajství TV Barrandov.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.