Hlavní navigace

Office 2007 také pod drobnohledem Evropské komise

Jiří Macich ml.

Evropská komisařka Neelie Kroesová prohlásila, že se Evropská komise bude zabývat stížnostmi na kancelářský balíček Office 2007 souvisejícími s porušením antimonopolního zákona. Na co konkrétně si bude chtít Brusel posvítit, není jasné. Objevují se spekulace, že EK bude vyžadovat rozdělení balíku na samostatně prodejné programy nebo o požadavku přímé podpory konkurenčního formátu Open Document. To jsou opravdu jen spekulace, nicméně rýsuje se tu další možnost odložení uvedení Office 2007 na trh…

Evropská komisařka Neelie Kroesová prohlásila, že se Evropská komise bude zabývat stížnostmi na kancelářský balíček Office 2007 souvisejícími s porušením antimonopolního zákona. Na co konkrétně si bude chtít Brusel posvítit, není jasné. Objevují se spekulace, že EK bude vyžadovat rozdělení balíku na samostatně prodejné programy nebo o požadavku přímé podpory konkurenčního formátu Open Document. To jsou opravdu jen spekulace, nicméně rýsuje se tu další možnost odložení uvedení Office 2007 na trh stejně jako v případě Windows Vista.

Našli jste v článku chybu?
19. 9. 2006 9:51
Marek (neregistrovaný)
Řekl bych to jinak: ať se ti kreténi zabývají důležitějšíma věcma než je toto - např. přistěhovalecká politika - zachvíli to tady bude jeden velký islámský středověk ;-(( A co se týká prachů, myslím že na MS už si v minulých aférách nahrabali dost. Normální lidi "postižení" produkty MS s těch prachů měli kulové... Být MS, tak se na celou EU vy.... Daleko zajímavější trhy jsou na východě!
18. 9. 2006 17:39
Filip (neregistrovaný)
Souhlasim s Tebou, taky si myslim ze by mela EU nechat Microsoft napokoji. Nevim na co si hrajou, jeste to dopadne tak ze produkty od Microsoftu bodou uplne jinak staveny nez pro cely zbytek sveta :( a moc neverim tomu, ze to bude v "lepsi"