Hlavní navigace

Office 2011 pro Mac: kdy a za kolik?

4. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft zveřejnil detaily týkající se uvedení kancelářské sady Office 2011 pro Mac OS X. Ta bude dostupná od konce října tohoto roku ve více než stovce zemí světa. Jazykových mutací bude ale jen třináct. Novinkou je polská a ruská lokalizace, čeština mezi podporovanými jazyky není. Na maloobchodní pulty dorazí dvě edice: Home and Student a Home and Business. První zmíněná edice, která bude obsahovat aplikace Word, Excel, PowerPoint a Messenger, se má prodávat za cca 119 dolarů. Za 149 dolarů…

Microsoft zveřejnil detaily týkající se uvedení kancelářské sady Office 2011 pro Mac OS X. Ta bude dostupná od konce října tohoto roku ve více než stovce zemí světa. Jazykových mutací bude ale jen třináct. Novinkou je polská a ruská lokalizace, čeština mezi podporovanými jazyky není. Na maloobchodní pulty dorazí dvě edice: Home and Student a Home and Business. První zmíněná edice, která bude obsahovat aplikace Word, Excel, PowerPoint a Messenger, se má prodávat za cca 119 dolarů. Za 149 dolarů pak má být dostupný tzv. Family Pack obsahující tři licence edice Home and Student pro nasazení v rámci jedné domácnosti.

Edice Home and Business se má prodávat za cenu pohybující se okolo 199 dolarů. Kromě výše zmíněných aplikací bude její součástí navíc ještě Outlook. Za 279 dolarů bude možné koupit Multi Pack obsahující dvě licence této edice určené i pro nasazení do komerčního prostředí. Uvedené ceny představuje odhad maloobchodní ceny pro americký trh. Kromě těchto běžně dostupných maloobchodně uvedených edic bude k dispozici speciální edice Academic pro školy, která vyjde na 99 dolarů a bude obsahovat totožnou výbavu jako edice Home and Business. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.