Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Office 365 míří do domácností, Microsoft útočí na bezplatné kancelářské balíky od Desmos - PC používám v domácnosti i menší firmě a...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 12. 2012 9:12

  Desmos (neregistrovaný) ---.29.broadband11.iol.cz

  PC používám v domácnosti i menší firmě a přes moje PC prošlo již spousty kancelářských programů od T602, Calc602, Amipro a MS Office všech "modelů" a verzí. A v podstatě se mi to usadilo na verzi Office 2000 ve kterých dělám nejraději a to u PC ztratím spousty času. A přijde mi mimo veškerou logiku a zdravý rozum, proč bych měl dále inovovat a vyhazovat peníze do MS. Ano, pokud by program za mne rozhodoval i konal úplně vše a nahradil mou hlavu a zbavil mne nutnosti se duševně namáhat, proč ne. Znám mnoho zábavnějšího, než dřepákovat u PC.
  A firmy? Ve státním sektoru si inovace dovedu dost dobře představit. Šéfům odborů a celých resortů, MS natluče do hlav, že nové verze zefektivní system a jejich práce bude lépe organizována a úřad výkonnější. Což je ovšem jen iluze a hlavně další vyhozené peníze z kapes nás dańových poplatníků.

 • 10. 12. 2012 8:58

  Trebus (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  Podle mého názoru je odpovídající cena maximálně 500 Kč ročně. Firmy jsou možná za Office stále ochotny zaplatit obrovské částky, ale domácnosti nikoliv. MS nějak nepochopil, že ceny softwaru jsou dnes jinde, než před 10 lety.