Hlavní navigace

Office 365 přichází na český trh

Jiří Macich ml.

Microsoft oficiálně uvedl na trh ostrou verzi cloudové služby Office 365, která firmám slibuje značné úspory prostředků vynakládaných za počítačové vybavení. Výhodou Office 365 pro podnikatele a malé firmy je, že mohou získat potřebný software a sestavit si IT řešení během několika minut, bez počátečních investic a s možností flexibilně měnit v čase parametry nastavení. Vetší firmy mohou zjednodušit své IT a uvolněné kapacity využít k řešení strategických otázek, vysvětluje Aleš Růžička z české…

Microsoft oficiálně uvedl na trh ostrou verzi cloudové služby Office 365, která firmám slibuje značné úspory prostředků vynakládaných za počítačové vybavení. Výhodou Office 365 pro podnikatele a malé firmy je, že mohou získat potřebný software a sestavit si IT řešení během několika minut, bez počátečních investic a s možností flexibilně měnit v čase parametry nastavení. Vetší firmy mohou zjednodušit své IT a uvolněné kapacity využít k řešení strategických otázek, vysvětluje Aleš Růžička z české pobočky společnosti Microsoft.

Do betatestování Office 365 se zapojilo přes 200 000 firem. Microsoft uvádí, že 70 procent z nich tvoří firmy malé a střední. Jim a živnostníkům je řešení Office 365 nabízeno za paušální poplatek od 130 korun měsíčně. Tato částka se platí za jednoho uživatele.  Zájemci si mohou Office 365 před objednáním vyzkoušet zdarma v rámci třicetidenní zkušební verze, kterou lze u nás získat na stránkách http://www.of­fice365.cz. Pokud budou chtít po vyzkoušení přejít na placenou verzi, všechna nastavení i data jim zůstanou zachována. 

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?