Hlavní navigace

Office 365 přichází na český trh

29. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft oficiálně uvedl na trh ostrou verzi cloudové služby Office 365, která firmám slibuje značné úspory prostředků vynakládaných za počítačové vybavení. Výhodou Office 365 pro podnikatele a malé firmy je, že mohou získat potřebný software a sestavit si IT řešení během několika minut, bez počátečních investic a s možností flexibilně měnit v čase parametry nastavení. Vetší firmy mohou zjednodušit své IT a uvolněné kapacity využít k řešení strategických otázek, vysvětluje Aleš Růžička z české…

Microsoft oficiálně uvedl na trh ostrou verzi cloudové služby Office 365, která firmám slibuje značné úspory prostředků vynakládaných za počítačové vybavení. Výhodou Office 365 pro podnikatele a malé firmy je, že mohou získat potřebný software a sestavit si IT řešení během několika minut, bez počátečních investic a s možností flexibilně měnit v čase parametry nastavení. Vetší firmy mohou zjednodušit své IT a uvolněné kapacity využít k řešení strategických otázek, vysvětluje Aleš Růžička z české pobočky společnosti Microsoft.

DT 23

Do betatestování Office 365 se zapojilo přes 200 000 firem. Microsoft uvádí, že 70 procent z nich tvoří firmy malé a střední. Jim a živnostníkům je řešení Office 365 nabízeno za paušální poplatek od 130 korun měsíčně. Tato částka se platí za jednoho uživatele.  Zájemci si mohou Office 365 před objednáním vyzkoušet zdarma v rámci třicetidenní zkušební verze, kterou lze u nás získat na stránkách http://www.of­fice365.cz. Pokud budou chtít po vyzkoušení přejít na placenou verzi, všechna nastavení i data jim zůstanou zachována. 

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).