Hlavní navigace

Okamuru nahradí v diskusní desetiminutovce Barrandova Hemala

26. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 1. 2012

Roli moderátora pořadu Dobrý večer, Česko!, který bude digitální plnoformátová stanice TV Barrandov vysílat od 30. ledna, bude bývalý televizní hlasatel Alexandr Hemala. Ten v něm nahradí Tomia Okamuru, který se s vedení kanálu nepohodl a rozešel se s ním ještě dříve, než se formát začal vysílat. Za sporem stála údajně některá témata, která neměla být v pořadu medializována. Vedení Barrandova to popřelo.

K TÉMATU: Dočasné moderování Okamury na Barrandově? Pouze spekulace

Hemalu uvidí diváci poprvé 1. února v 19:55. TV Barrandov respektuje rozhodnutí původně angažovaného Tomia Okamury relaci opustit ještě před začátkem vysílání, ačkoliv se jeho stanovisko dozvěděla až od zástupců médií, oznámila novinářům PR manažerka stanice Kateřina Kotalová. Kromě Hemaly se mohou diváci těšit v roli moderátora také na Martinu Kociánovou a přislíbeny jsou i další tváře. Dobrý večer, Česko! se zaměří mimo jiné na politiku, ekonomiku, kulturu, zdraví i životní styl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).