Hlavní navigace

Olympijský web České televize opět nezvládl nápor návštěvníků

22. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 2. 2010

Čtenáři serveru DigiZone.cz se na nás opět obrátili s tím, že během některých sportovních přenosů nezvládá olympijský web České televize nápor návštěvníků, a to především v době, kdy o medaili bojují tuzemští sportovci. Problémy měla stránka zpravodajského kanálu ČT 24 při hokejovém duelu s Ruskem nebo Slovenskem i dalším boji rychlobruslařky Martiny Sáblíkové.

K TÉMATU: Web olympiády nezvládl nápor návštěvníků, ČT se omluvila

První třetina, 10. minuta: 5 minut čekám, než se vůbec načte web ČT 24, poté 5 minut než se načte www, kde již běží HD vysílání. Vše končí hláškou: Přestávka, vysílání bylo pozastaveno. Obnovení stránky nepomáhá. Po chvílí se objeví další hláška, že došlo k neočekávané chybě, popsal v diskusi problémy zpravodajského webu, resp. jeho olympijské sekce, uživatel s nickem p w. Tato situace se opakuje i přesto, že veřejnoprávní televize nedávno web posílila o nové servery. Problémů si také všimli na Mediáři.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).