Hlavní navigace

Omezuje nově UPC stahovače? (aktualizováno)

Jiří Macich ml.

O uplynulém víkendu se minimálně část uživatelů kabelového internetového připojení od UPC setkala s výrazně pomalejší přenosovou rychlostí při práci s výměnnými sítěmi. Objevují se spekulace, že může jít o nějaké nové omezení, které by UPC mohlo zavádět. (Game Blog) UPC se zatím k této záležitosti nevyjádřilo. Situaci sledujeme a v případě potřeby vás budeme informovat.

O uplynulém víkendu se minimálně část uživatelů kabelového internetového připojení od UPC setkala s výrazně pomalejší přenosovou rychlostí při práci s výměnnými sítěmi. Objevují se spekulace, že může jít o nějaké nové omezení, které by UPC mohlo zavádět. (Game Blog)

UPC se zatím k této záležitosti nevyjádřilo. Situaci sledujeme a v případě potřeby vás budeme informovat.

Aktualizace v 17:40: Podle vyjádření UPC se žádná omezení P2P sítí nechystají. Za problémy s přenosovou rychlostí prý mohlo přetížení sítě mj. způsobené navyšováním rychlosti levnějších variant služby.

Našli jste v článku chybu?
16. 11. 2008 2:55
uživatel si přál zůstat v anonymitě
opravdu mohu potvrdit že upc blokuje p2p sitě i strong mi nejede i jine stahovani z ruznych vebu rapid atd. pada rychlost pokud je stahovany soubor vic jak 100mb. mam upc 2mb cable. jo a ještě jedno zjištěni sitě p2p atd. se častečně u upc rozjedou od 23hod-6hod rano pak to blokuji,ale rychlost je stejně mala kolem 10kb. no zdrejmě stouto neseriozni společnosti zrušim smlouvu. čau.
23. 8. 2006 3:06
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Vypněte kabel.modem na cca 20 sec z napájení a restartujte.