Hlavní navigace

Omezuje nově UPC stahovače? (aktualizováno)

3. 7. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

O uplynulém víkendu se minimálně část uživatelů kabelového internetového připojení od UPC setkala s výrazně pomalejší přenosovou rychlostí při práci s výměnnými sítěmi. Objevují se spekulace, že může jít o nějaké nové omezení, které by UPC mohlo zavádět. (Game Blog) UPC se zatím k této záležitosti nevyjádřilo. Situaci sledujeme a v případě potřeby vás budeme informovat.

O uplynulém víkendu se minimálně část uživatelů kabelového internetového připojení od UPC setkala s výrazně pomalejší přenosovou rychlostí při práci s výměnnými sítěmi. Objevují se spekulace, že může jít o nějaké nové omezení, které by UPC mohlo zavádět. (Game Blog)

UPC se zatím k této záležitosti nevyjádřilo. Situaci sledujeme a v případě potřeby vás budeme informovat.

Aktualizace v 17:40: Podle vyjádření UPC se žádná omezení P2P sítí nechystají. Za problémy s přenosovou rychlostí prý mohlo přetížení sítě mj. způsobené navyšováním rychlosti levnějších variant služby.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.