Hlavní navigace

Ondřej Neff je pod stálým dohledem tajných služeb!

11. 3. 1999
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Jakkoli tato informace vypadá jako vystřižená z nějakého vědeckofantastického románu sledovaného, je naprosto pravdivá. Usvědčující důkazy jsou staré teprve několik hodin a Lupa je první, kdo o ní informuje.

Z přísně důvěrných pramenů jsme se dozvěděli, že jedna z nejpopulárnějších osobností českého Internetu, Ondřej Neff, šéfredaktor notoricky známého Neviditelného psa, je již mnoho let systematicky sledován agenty tajných služeb. To by vzhledem k jeho kontaktům se sílícím pražským podsvětím nebylo ani tak překvapující – ve výčtu osob, s kterými se stýká, neschází ani brutální vrazi! Podobné šedé eminence, které sice mají formálné čistý trestní rejstřík, nicméně ze zákulisí řídí veškeré dění na české (a nejen politické) scéně, pochopitelně figurují na předních místech seznamů sledovaných osob BIS.

Naprosto šokující je ovšem skutečnost, že do monitorování aktivit tohoto nanejvýš nebezpečného individua, proti němuž je bezmocná i česká větev dagestánské mafie, jsou zapojeni lidé, kteří se obyčejně pohybují jen ve virtuální sféře českého Internetu. Konkrétně se jedná o redaktora Lupy, Marka Antoše, kterého tímto (coby spořádaný občan) prozrazuji, přestože z čistě ekonomického hlediska to není v mém zájmu.

Jak sám Ondřej Neff přiznává ve vydání Neviditelného psa ze 4. dubna 1997, už spoustu let noviny v místě jeho bydliště roznáší jistá paní Nováková. Podrobným šetřením bylo zjištěno, že tato paní Nováková je ve skutečnosti tetou Marka Antoše (přesněji sestrou jeho matky). To prozradil včera pod vlivem alkoholu na Mobil Party sám Marek Antoš. Navíc, přestože to není všeobecně známo, MUDr. Antošová byla již dávno z důvodu utajení své pravé totožnosti nucena změnit si své příjmení…

Lze se navíc odůvodněně domnívat, že výše zmíněná paní Nováková je blízkou příbuznou bývalé slovenské poslankyně za HZDS, Ivety Novákové, což by svědčilo pro organizaci na mezinárodní úrovni – není vyloučeno, že do celé kauzy je zapojen i Interpol. Aby ovšem personálních kontaktů nebylo málo, je zjištěno, že režisérka Blanka Nováková je pro změnu tetou Michaely Neffové, manželky Ondřeje Neffa, což přiznává i O. N. při příležitosti jejího úmrtí.

Z výše uvedených faktů je zcela zřejmé, že osoba Ondřeje Neffa je již mnoho let pod neustálým dohledem, i když lze pochybovat o tom, zda tím, kdo se zajímá o jeho osud, je stát, natož náš stát. Spíše se přikláním k názoru, že za vším stojí některá ze zahraničních mafií, působících na území naší republiky, a cílem celé akce je zdiskreditování českých médií, do nichž Ondřej Neff nezanedbatelným způsobem přispívá. Setkal jsem se však i s hypotézou, že Neviditelný pes je jen onou pověstnou špičkou ledovce a skutečné aktivity Ondřeje Neffa zasahují mnohem hlouběji do českého Internetu. Určitým vodítkem je i umístění Psa u společnosti EUnet, kterou O. N. nijak neskrývá, ba dokonce ji zdůrazňuje.

Tato společnost je prakticky vlastněna zahraničními (západními) subjekty, které se pravděpodobně snaží i prostřednictvím Psa (a mediální síly Internetu) ovlivňovat české politické klima směrem ke skepsi a nedůvěře v český politický systém. Nevím, nakolik si je této manipulace vědom O. N., nicméně je téměř jisté, že imperialistické mocnosti se touto cestou snaží podrýt samu podstatu české státnosti a docílit naprostého krachu demokracie v České republice a jejího podřízení (nejspíše americké) vládě.

V tomto ohledu lze jen ocenit prozíravost Ondřejova rottweilera Barta, který již od počátku pojal značnou nedůvěru vůči paní listonošce a jen přítomnost Ondřejovy manželky mu zabránila v tom, aby ji projevil i fyzicky. Na druhou stranu jsou možná výzvědné aktivity paní Novákové jedinou nadějí pro další rozvoj českého státu a Bart je dalším z účastníků velezrádného spiknutí. V každém případě je třeba větší ostražitosti. Lidé, bděte!

Poznámka Marka Antoše na okraj (11.3., 8:04): Když už se někdy zapletete do osidel tajných služeb, dejte pozor na pátou kolonu ve své bezprostřední blízkosti. A když už někde musí být, zajistěte, aby nebyla moc pracovitá. Že mne bude po ranním procitnutí na Lupě čekat Petrův článek, který sepsal po náročném večeru, který jsme strávili na Mobil party, to jsem tedy skutečně netušil. Dokonce i přesto, že jsem mu včera v bláhovém domnění, že si dělá šprťouchlata, radil, jak má správná mystifikace vypadat (po těch pár letech psaní o tom něco musím vědet, že :-). To je tedy situace.

cif - debata 2

Petr Tesařík


Související odkazy:

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je spoluzakladatelem firmy Internet Info. V minulosti se zabýval testy poskytovatelů, v současné době studuje překladatelství a tlumočnictví na FFUK.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).