Hlavní navigace

Opavské zpravodajství RTA bude pokračovat

8. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 8. 2011

Zpravodajství z Opavy pod názvem U nás ve městě, které vyrábí pro radnici Regionální televizní agentura (RTA) podnikatele Jaroslava Berky, bude pokračovat. V pátek o tom informoval Opavský a Hlučínský deník. Ten však mylně uvedl, že se jedná o podvečerní pořad televize Prima. Není to tak úplně pravda, protože do jejího vysílání se připojuje právě Berkova RTA.

ČTĚTE TAKÉ: Berkova TV7 má naději, vysílací rada přerušila proces odebrání licence

Deník informuje, že náklady se vyšplhají celkem na 1,85 milionů korun bez DPH. V ceně jsou obsaženy náklady jak na televizní tak i internetové vysílání. Chybět nebudou ani záznamy z jednání místního zastupitelstva. Obyvatelé Opavy a zájemci o dění ve městě mohou toto vysílání sledovat v rámci digitálního pozemního vysílání, ale také ještě v původní – analogové – distribuci. Natočené a odvysílané záznamy pak nabídnou webové stránky. Ohlasy na toto vysílání prý dostává radnice z širokého okolí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.