Hlavní navigace

Open Source softwarová ústředna Asterisk na IP Telephony Workshop

13. 11. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Společnost Daktela představí na konferenci a výstavě IP Telephony Workshop použití Asterisk Business Edition, profesionální edice pobočkové IP ústředny, jako základu pro řešení hlasových služeb, callcentra, videotelefonie a záznamového zařízení pro licenčně neomezený počet telefonů. 4. ročník IP Telephony Workshop proběhne 20. – 21. listopadu v konferenčním centru hotelu Olympik Artemis Praha. Na konferenci vystoupí odborníci z předních světových firem v oboru jako např. Cisco Systems, Dialogic…

Společnost Daktela představí na konferenci a výstavě IP Telephony Workshop použití Asterisk Business Edition, profesionální edice pobočkové IP ústředny, jako základu pro řešení hlasových služeb, callcentra, videotelefonie a záznamového zařízení pro licenčně neomezený počet telefonů.

4. ročník IP Telephony Workshop proběhne 20. – 21. listopadu v konferenčním centru hotelu Olympik Artemis Praha. Na konferenci vystoupí odborníci z předních světových firem v oboru jako např. Cisco Systems, Dialogic, Avaya, DAMOVO, Panasonic, Ericsson a další.

Registrace a další informace na www.iptw.cz, po předregistraci vstup zdarma.

Hlavním mediálním partnerem akce je server Lupa.cz, mediálním partnerem je také server Root.cz.