Hlavní navigace

Opera 9.21 přináší vyšší stabilitu a Opera Mini stále oblíbenější

Jiří Macich ml.

Někteří uživatelé nedávno vydaného webového prohlížeče Opera 9.20 mohli narazit na nepříjemné problémy se stabilitou. Vývojáři si tedy odskočili od příprav nové verze 9.5 a vydali opravný build označený jako verze 9.21 řešící i některé další drobné problémy. (Opera Desktop Team) Vzdálený příbuzný desktopové verze Opery, javovská Opera Mini pro mobilní telefony, slaví stále větší a větší úspěchy u uživatelů. Již nějakou dobu je nejpoužívanějším webovým prohlížečem na mobilních telefonech a nyní…

Doba čtení: do minuty

Někteří uživatelé nedávno vydaného webového prohlížeče Opera 9.20 mohli narazit na nepříjemné problémy se stabilitou. Vývojáři si tedy odskočili od příprav nové verze 9.5 a vydali opravný build označený jako verze 9.21 řešící i některé další drobné problémy. (Opera Desktop Team)

Vzdálený příbuzný desktopové verze Opery, javovská Opera Mini pro mobilní telefony, slaví stále větší a větší úspěchy u uživatelů. Již nějakou dobu je nejpoužívanějším webovým prohlížečem na mobilních telefonech a nyní je prý také podle společnosti Sun Microsystems vůbec nejoblíbenější J2ME aplikací. Uživatelé si přes Operu Mini prohlédli už 5,2 miliardy webových stránek. (Opera Watch)

Našli jste v článku chybu?