Hlavní navigace

Opera Mini 5 a Opera Mobile 10 konečně v ostré verzi

16. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Opera Software po delší době testování konečně uvedla ostré verze svých klíčových mobilních prohlížečů Opera Mini 5 a Opera Mobile 10. Nová Opera Mobile 10 je k dispozici pro chytré mobily a komunikátory vybavené systémy Symbian S60 a Windows Mobile. Populární bezplatný prohlížeč Opera Mini je ve své páté generaci k dispozici nejen v tradiční J2ME podobě, ale také ve verzi přímo pro BlackBerry. Nativní verze pro Windows Mobile a Android ovšem zůstávají jen testovacími. Verze pro…

Společnost Opera Software po delší době testování konečně uvedla ostré verze svých klíčových mobilních prohlížečů Opera Mini 5 a Opera Mobile 10. Nová Opera Mobile 10 je k dispozici pro chytré mobily a komunikátory vybavené systémy Symbian S60 a Windows Mobile. Populární bezplatný prohlížeč Opera Mini je ve své páté generaci k dispozici nejen v tradiční J2ME podobě, ale také ve verzi přímo pro BlackBerry. Nativní verze pro Windows Mobile a Android ovšem zůstávají jen testovacími. Verze pro iPhone, kterou Opera Software prezentoval v únoru v Barceloně, uvedena nebyla a norská firma zatím nespecifikovala její další osud. (Tisková zpráva)

Níže naleznete prezentační video:

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).