Hlavní navigace

Opět je na trhu "neodolatelná" nabídka domén za 4000 Kč

Patrick Zandl

O případu velmi „neodolatelných“ nabídek spolešnosti Česká doménová centrála, která obvolává firmy a snaží se jim protlačit registraci domény za výrazně zvýšené peníze, jsme vás již několikrát informovali. Zdá se, že podzimní vlna je zase tady, tentokráte pod hlavičkou firmy Registrace internetových domén s.r.o. jejímž jednatelem a majitelem je finský občan Jarno-Mikael Lindell (zřejmě nastrčený bílý kůň), předchozím je Petr Lavička, kterého jsme mohli najít ve společnosti Česká doménová…

O případu velmi „neodolatelných“ nabídek spolešnosti Česká doménová centrála, která obvolává firmy a snaží se jim protlačit registraci domény za výrazně zvýšené peníze, jsme vás již několikrát informovali.

Zdá se, že podzimní vlna je zase tady, tentokráte pod hlavičkou firmy Registrace internetových domén s.r.o. jejímž jednatelem a majitelem je finský občan Jarno-Mikael Lindell (zřejmě nastrčený bílý kůň), předchozím je Petr Lavička, kterého jsme mohli najít ve společnosti Česká doménová centrála s.r.o., než ji formálně koupil estonský občan Aime Kass. Zřejmě nebudeme daleko od pravdy, když usoudíme, že společnost Registrace internetových domén je jen pokračováním podivných praktik firmy Česká doménová centrála, fakticky spadajících pod stejného ovládajícího.

Takže pozor, abyste nenaletěli. Podrobněji rozebírá blog NICu.

Našli jste v článku chybu?
22. 11. 2012 21:37
centrala-podvod@seznam.cz (neregistrovaný)

Vážení spolupoškození, na základě dnešní dohody s Policií ČR oznamuji, že v současné chvíli bylo rozhodnuto, že případ (Registrace internetových domén) bude řešen pod č.j. ORIV-62257/TČ-2012-001419 a to útvarem:

Policie České republiky Obvodní ředitelství policie Praha IV Místní oddělení Vršovice, ul. Přípotoční č. 300, Praha 10, přičemž spis má na starosti vrchní inspektor nprap. Pleva. (tel. č. je 974 860 678, nicméně daleko vhodnější je použití e-mailu – viz. níže)

V současné chvíli …