Hlavní navigace

Organizovaný zločin se nemusí bát

Jan Nehasil

Martin na svém blogu na Lupě popisuje zajímavou skutečnost, které působí jak z říše snů. V pořadu České televize „Na stopě“ ÚOOZ (Útvar pro odhalování organizovaného zločinu) uvedl jako svůj kontaktní email kriminalista@seznam.cz. Co dodat? Jsem rád, že ho nemá třeba na portálu Atlas.cz, protože ten byl včera zřejmě několik hodin nedostupný, což by mohlo zkomplikovat dopadení mnoha zločinců.

Martin na svém blogu na Lupě popisuje zajímavou skutečnost, které působí jak z říše snů. V pořadu České televize „Na stopě“ ÚOOZ (Útvar pro odhalování organizovaného zločinu) uvedl jako svůj kontaktní email kriminalista@sez­nam.cz. Co dodat?
Jsem rád, že ho nemá třeba na portálu Atlas.cz, protože ten byl včera zřejmě několik hodin nedostupný, což by mohlo zkomplikovat dopadení mnoha zločinců.

Našli jste v článku chybu?
9. 3. 2006 11:02
Nevím kde vzal Atlas.cz že má dlouhodobou dostupnost 99%. Stačí se podívat na veřejné statistiky od monitorovacího systému na měření a analýzu dostupnosti SiUX a to říká něco jiného. Viz: http://statistiky.siux.cz/statistiky/portaly/682-Atlas.cz-homepage/ E:)