Hlavní navigace

Vrací se Oskarta, Vodafone ji uvede začátkem prosince

19. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Oskarta bude prodávána a podporována mimo běžné kanály Vodafonu, jako samostatná značka. Oskartu koupíte třeba na benzínce, a bezplatně ji nastavíte pouze sami přes samoobsluhu.

Vrací se „Oskarta“ — předplatná SIM, odpověď od Vodafonu na nabídky virtuálních operátorů. Bude prodávána oddělenými kanály jako samostatná značka. Oskartu totiž nepořídíte v prodejnách Vodafonu nebo na jeho webu, objednat si ji budete moci na jejím vlastním webu, anebo ji koupíte v trafikách, na benzínkách, v samoobsluhách a tak podobně, a to od druhého prosince.

Nabízena bude ve dvou provedeních: s počátečním kreditem 10 korun — takovou půjde objednat jen na webu a pošlou ji zdarma do schránky — anebo s kreditem 100 korun; tu se vyplatí koupit osobně na výše jmenovaných místech, jinak byste za dobírku zaplatili 69 korun navíc.

Oskarta chce zaujmout jednoduchým účtováním: hovory do všech sítí za 2 koruny za minutu, SMS do všech sítí za 1,50. Hovory se přitom počítají takzvaně „60+1“, tedy první započatá minuta celá, a pak po vteřinách.

Pokud jde o data, pak do konce května 2014 má být na kartě bezplatných 500 kB na den. Od června bude stát megabajt korunu.

Anebo půjde nastavit „Internet na týden“ v objemu 60 MB za 49 korun, a dalších 60 MB půjde přikoupit za 39 korun. Anebo „Internet na měsíc“ v objemu 200 MB za 149 korun za kalendářní měsíc, a dalších 200 MB půjde dokoupit za 99 korun.

Po vyčerpání předplacených objemů spadne datový přenos na 20 kb/s bez dalších poplatků.

Zákazníci si budou moci služby nastavovat sami ve webové samoobsluze, nebo v hlasové samoobsluze na čísle *30, nebo v SMS samoobsluze na čísle 7700. Bude‑li někdo vyžadovat pomoc operátora, vyjde ho to na 39 korun. Všeobecné dotazy však půjde pokládat bezplatně na facebookovém profilu služby.