Hlavní navigace

Osobnosti odmítají být na seznamu "doporučených" uživatelů Google+

6. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Google+ se, podobně jako Twitter, pokouší novým uživatelům nabídnout zajímavé osobnosti,které by nový uživatel mohl chtít na nové sociální sítí sledovat. Ne všem osobnostem se ale podobná aktivita líbí. Robert Scoble dokonce žádá, aby byl ze seznamu odstraněn. Google sice rozumí, proč podobný seznam vytváří, ale nabídku označuje za nedostatečně spravovanou a nechce aby na ní byl uveden. Robert Scoble se také necítí dobře ve společnosti Paris Hilton. 

Google+ se, podobně jako Twitter, pokouší novým uživatelům nabídnout zajímavé osobnosti,které by nový uživatel mohl chtít na nové sociální sítí sledovat. Ne všem osobnostem se ale podobná aktivita líbí.

Robert Scoble dokonce žádá, aby byl ze seznamu odstraněn. Google sice rozumí, proč podobný seznam vytváří, ale nabídku označuje za nedostatečně spravovanou a nechce aby na ní byl uveden. Robert Scoble se také necítí dobře ve společnosti Paris Hilton. 

Google nabídku „doporučených“ užívatelů Google+ obhajuje a chce na ní pracovat – první verze se částečně přizpůsobuje geograficky, některá z příštích by měla více hledět na zohlednění tematické. Opozice „doporučování“ namítá, že není dobré vytvářet „soutěž popularity“. A také argumentuje tím, že počet sledujících není meřítkem toho, zda taková osoba bude něčím prospěšná novým uživatelům Google+.

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).