Hlavní navigace

Ostrava vysoutěžila rekordní paušály na mobily

12. 8. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Statutární město Ostrava, které je mezi velkými českými městy lídrem ve využívání elektronických nástrojů ke snižování nákladů, se může pochlubit rekordem. Díky elektronické aukci na poskytovatele služeb mobilního operátora, ušetří v příštích dvou letech téměř 20 milionů korun. Po napínavé dražbě se totiž cena za dvouletou smlouvu na mobilní telekomunikační služby pro 112 městských organizací zastavila na částce těsně pod 3 miliony korun. Přitom při stávajících cenách je tato částka asi 23…

Statutární město Ostrava, které je mezi velkými českými městy lídrem ve využívání elektronických nástrojů ke snižování nákladů, se může pochlubit rekordem. Díky elektronické aukci na poskytovatele služeb mobilního operátora, ušetří v příštích dvou letech téměř 20 milionů korun.

Po napínavé dražbě se totiž cena za dvouletou smlouvu na mobilní telekomunikační služby pro 112 městských organizací zastavila na částce těsně pod 3 miliony korun. Přitom při stávajících cenách je tato částka asi 23 milionů. Ostrava tedy díky elektronické aukci snížila náklady o téměř 87 procent.

Zdroj: infoportály.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).