Hlavní navigace

Paralelní vysílání Mňam TV v DVB-T skončilo, naladíte už ji pouze v multiplexu 4

20. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na celorepublikové úrovni je tak v tuto chvíli šířeno v Regionální síti 8 šest televizí. Jde o Óčko Expres, TV Noe, Barrandov Muzika, Regionálnítelevize CZ, Sport 5 a TV8.

České Radiokomunikace ukončily ve čtvrtek 19. listopadu distribuci Mňam TV v Regionální síti 8. V tuto chvíli je tak možné díky pozemnímu vysílání tuto stanici možné naladit pouze v multiplexu 4 operátora Digital Broadcasting, za nímž stojí ostravský podnikatel Radim Pařížek. Mňam TV tak odpadla zbytečná platba za paralelní distribuci. Šíření v Regionální síti 8, která pokrývá přibližně 57 % populace, se tak pro ni stalo po vstupu do celoplošného multiplexu 4 de facto zbytečnou.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Odstartuje televize Mňau, sesterský projekt Mňam TV pro majitele domácích mazlíčků

Na celorepublikové úrovni je tak v tuto chvíli šířeno v Regionální síti 8 šest televizí. Jde o Óčko Expres, TV Noe, Barrandov Muzika, Regionálnítelevize CZ, Sport 5 a TV8. Distribuci v tomto multiplexu si po odchodu z „trojky“ zvolila i Východočeská televize V1. Naopak Jihočeská televize a ostravský Polar se po zařazení programové pozice s Primou Max soustředí na multiplex 4 již zmiňovaného operátora Digital Broadcasting. Tuto síť využívají i televize Zak, BTV, TV Slovácko a TV Morava.

Aktuální složení programové nabídky Regionální sítě 8 k 19. listopadu 2015
Autor: repro foto RS8

Aktuální složení programové nabídky Regionální sítě 8 k 19. listopadu 2015

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.