Hlavní navigace

Pařízkova TV Telka bude vysílat i v kabelu, ale pouze na Moravě

20. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 2. 2009

Projekt dětské televize TV Telka, která bude šířit svůj signál na Ostravsku terestricky prostřednictvím klímkovického lokálního vysílače, se objeví také v kabelových sítích. Na svém posledním zasedání o tom rozhodla Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Televize bude konkrétně šířena v kabelových rozvodech v Ostravě a okolí, Frýdku-Místku, Frýdlantu nad Ostravicí, Frenštátu pod Radhoštěm, Havířově a Příboře.

ICTZ23

Licenci získala společnost Digital Broadcasting, s.r.o., kde figuruje Radim Pařízek, ředitel a majitel úspěšného Rádia Čas, jako jednatel. Rozhlasová stanice je zde zároveň uvedena jako společník s největším vkladem. Podíl má zde 160 tisíc Kč, ostatní dva subjekty, Vladimír Vančura a Roman Jeřábek, vložily do firmy po dvaceti tisících. TV Telka by měla v regionu podpořit projekt Rádia Čas a Pařízek si chce na ní zároveň odzkoušet některé věci pro budoucí TV Pohodu.

K TÉMATU:
Testovací TV Pohoda by měla přinést klipy a pořady pro děti
Pro TV Pohoda pracuje Mattes AD, dětský kanál počítá i s HDTV
Na Ostravsku odstartuje lokální televize, příprava na TV Pohodu

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.