Hlavní navigace

Pařízkovo Rádio Čas Rock začne v DVB-T vysílat na začátku května

25. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čas Rock je druhým samostatným programem Radia Čas. Jak z názvu stanice vyplývá, okruh je určen především pro milovníky rockové muziky.

S největší pravděpodobností 6. května by měla začít vysílat v Regionální síti 7 ostravského podnikatele Radima Pařízka rozhlasová stanice Rádio Čas Rock. Půjde tak už o druhý Pařízkův okruh, který v tomto zemském multiplexu šíří svůj program. Vloni získal moravský podnikatel licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na šíření Rádia Čas. Dokument pro distribuci týkají se rockového okruhu, drží Radim Pařízek od začátku dubna. Licenci mu udělila vysílací rada na jednom z posledních zasedání.

MIF22_Early

K TÉMATU: Radim Pařízek získal celoplošnou digitální licenci i pro Rádio Čas Rock

Čas Rock je druhým samostatným programem Radia Čas na frekvencích 89.5 FM pro Ostravsko a 89.7 FM pro Opavsko. Jak z názvu stanice vyplývá, okruh je určen především pro milovníky rockové muziky. Bigbít se hraje u nás na severní Moravě jen po večerech v klubech a o víkendech na festivalech. Zbývající dobu mezi těmito akcemi chceme všem rockovým fandům zpříjemnit pravověrným rockovým rádiem, láká na své vysílání Rádio Čas Rock. Regionální síť 7 využívají pro svou distribuci především HD kanály České televize.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.