Hlavní navigace

Jiří Paroubek přijde v neděli poprvé po volbách do Otázek Václava Moravce

13. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 8. 2010

Bývalý šéf sociální demokracie a podle vlastních slov „bezkonkurenčně nejschopnější televizní diskutér“ Jiří Paroubek vystoupí v první televizní debatě po květnových parlamentních volbách. Paroubek bude hostem nedělních Otázek Václava Moravce, kde bude v první části pořadu hodnotit s odstupem výsledek voleb, volební kampaň a chyby ČSSD. Expředseda sociální demokracie nebude mít ve studiu žádného politického protivníka.

K TÉMATU: Jiří Paroubek: Za volební prohru ČSSD mohou i Otázky Václava Moravce

KL22 hlasovani

Paroubek měl přijít do Otázek Václava Moravce již minulou neděli, Česká televize ale operativně změnila téma diskuse a věnovala se probíhajícím povodním na severu Čech. Václav Moravec se ho tuto neděli zeptá i na zhodnocení současné politické situace, koaliční smlouvu vlády premiéra Petra Nečase, vládní prohlášení, ale také na situaci uvnitř ČSSD, další směřování strany a přípravu na jarní volební sjezd ČSSD – a také na Paroubkovy další politické ambice, včetně prezidentských.

V dalších částech pořadu vystoupí ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09), hejtman Středočeského kraje a stínový ministr zdravotnictví David Rath (ČSSD), prezident Svazu zdravotních pojišťoven Ladislav Friedrich a policejní prezident Oldřich Martinů. Informoval o tom mluvčí ČT Ladislav Šticha.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.