Hlavní navigace

Partnerkou Karla Voříška bude ve zprávách Primy Klára Doležalová – Maksimovič

14. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO A VIDEO Podle mluvčího Primy Davida Vaníčka byla Klára Doležalová – Maksimovič hlavní favoritkou Karla Voříška. Doležalová v minulosti získala dvě televizní ceny TýTý.

Prima family našla partnerku ke Karlu Voříškovi, který bude jednou z tváří Zpráv FTV Prima. Stane se jí Klára Doležalová – Maksimovič, jíž mohou diváci znát z minulosti například ze soutěžního pořadu O poklad Anežky České, v němž se objevovala po boku Marka Ebena. Jako televizní hlasatelka získala v minulosti i dvě televizní ceny TýTý. Večerní zpravodajství bude moderovat Doležalová vůbec poprvé. Klára má kultivovaný projev, nádherný hlas a je to podle mne jedna z nejkrásnějších žen své generace, pochválila si šéfredaktorka zpravodajství Primy Jitka Obzinová.

MM socky3

Klára Doležalová-Maksimovič a Karel Voříšek ve zpravodajském studiu Primy
Autor: FTV Prima

Klára Doležalová – Maksimovič a Karel Voříšek ve zpravodajském studiu Primy

K TÉMATU: Karel Voříšek nastupuje na Primu, bude moderovat Zprávy FTV Prima

Mluvčí FTV Prima David Vaníček prozradil, že Doležalová byla jednou z favoritek Karla Voříška. Ten měl zároveň při výběru svojí moderátorské partnerky velkou váhu. Být součástí takového projektu je radost. Zprávy FTV Prima jsou seriózní, mají dobré jméno a navíc jsou určeny širokému spektru lidí. A v neposlední řadě mě na tom baví ten fakt, že součástí zpráv je i pomoc lidem v nouzi, a to je  pro mne velmi aktuální téma, uvedla sama Doležalová. Prima zatím neprozradila, kdy se nová dvojice na obrazovce společně objeví.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.