Hlavní navigace

Partnerkou Karla Voříška bude ve zprávách Primy Klára Doležalová – Maksimovič

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO A VIDEO Podle mluvčího Primy Davida Vaníčka byla Klára Doležalová – Maksimovič hlavní favoritkou Karla Voříška. Doležalová v minulosti získala dvě televizní ceny TýTý.

Doba čtení: 1 minuta

Prima family našla partnerku ke Karlu Voříškovi, který bude jednou z tváří Zpráv FTV Prima. Stane se jí Klára Doležalová – Maksimovič, jíž mohou diváci znát z minulosti například ze soutěžního pořadu O poklad Anežky České, v němž se objevovala po boku Marka Ebena. Jako televizní hlasatelka získala v minulosti i dvě televizní ceny TýTý. Večerní zpravodajství bude moderovat Doležalová vůbec poprvé. Klára má kultivovaný projev, nádherný hlas a je to podle mne jedna z nejkrásnějších žen své generace, pochválila si šéfredaktorka zpravodajství Primy Jitka Obzinová.

Klára Doležalová-Maksimovič a Karel Voříšek ve zpravodajském studiu Primy
Autor: FTV Prima

Klára Doležalová – Maksimovič a Karel Voříšek ve zpravodajském studiu Primy

K TÉMATU: Karel Voříšek nastupuje na Primu, bude moderovat Zprávy FTV Prima

Mluvčí FTV Prima David Vaníček prozradil, že Doležalová byla jednou z favoritek Karla Voříška. Ten měl zároveň při výběru svojí moderátorské partnerky velkou váhu. Být součástí takového projektu je radost. Zprávy FTV Prima jsou seriózní, mají dobré jméno a navíc jsou určeny širokému spektru lidí. A v neposlední řadě mě na tom baví ten fakt, že součástí zpráv je i pomoc lidem v nouzi, a to je  pro mne velmi aktuální téma, uvedla sama Doležalová. Prima zatím neprozradila, kdy se nová dvojice na obrazovce společně objeví.

Našli jste v článku chybu?