Hlavní navigace

Páteční TV tipy: Nájemní vrazi, Na život a na smrt a Obsluhoval jsem anglického krále

10. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:10 – Světový pohár 2013/14 v biatlonu (Německo) – Přímý přenos závodu žen na 15 km z německého Ruhpolding

  • ČT 1, 20:00 – komedie a drama Obsluhoval jsem anglického krále – Jeho štěstí bylo vždycky v tom, že ho potkalo nějaké neštěstí. Film podle slavného románu Bohumila Hrabala. Česká komedie (2006)

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Špioni jako my – Emmett Fitz-Hume a Austin Millbarge jsou vysláni do Afghánistánu jako „krycí“ agenti, kteří mají odlákat pozornost od skutečné špionážní akce. Hrdinové ale prokáží neuvěřitelné schopnosti, dostanou se až do Sovětského svazu a svět zachrání před třetí světovou válkou. Americká komedie (1985)

MM socky3

  • Prima Cool, 21:55 – dobrodružný film Na život a na smrt – Albert Johnson žije v horách Yukonu a občas zavítá do města, kde se odehrávají psí zápasy. Jednoho dne se dostane do střetu s bandou, která se živí pořádáním těchto krutých kratochvílí. V drsných podmínkách musí bojovat o holý život. Americký dobrodružný film (1981)

  • Nova, 22:05 – akční thriller Nájemní vrazi – Zabiják Robert Rath by už rád se svou prací skončil. To ale není snadné. Do cesty se mu připlete nebezpečný konkurent Miguel Bain a psychologická válka nervů začíná. Americký akční thriller (1995)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.