Hlavní navigace

Přihlásit se můžete do už pátého běhu CzechAcceleratoru

22. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

CzechInvest vypsal již v pořadí pátou výzvu do programu CzechAccelerator. Výzva platí do čtrnáctého února 2012; program se otevře mezi 1. 7. a 31. 12. 2013.

Hlásit se mohou inovativní české podniky působící v oborech biotechnologie a „life sciences“, nebo v ICT, ve zdravotnické technice, v čistých technologiích, v nanotechnologiích a v přesném strojírenství, které stojí o nové zkušenosti, o získání strategických i investičních partnerů a obchodních kontaktů v zahraničí. Kandidáti musí vlastnit či vyvíjet inovativní produkt, který má šanci uspět na globálním trhu. Další podmínky na webu CzechAcceleratoru.

V rámci CzechAcceleratoru se jezdí do pěti technologických inkubátorů: do San Francisca, které je zajímavé především v oboru ICT, pak na východ USA, kde je to prý lepší, pokud jde například o nanotechnologie, a dále do Švýcar, do Izraele anebo do Singapuru.

CIF23

CzechAccelerator uhradí pobyt v inkubátoru — tedy pracovní místo i účast na akcích — a přispěje na poradenské služby, například v oblasti duševního vlastnictví. Hradí i cestovné do místa a přispěje na ubytování. Účastníky proškolí ještě před odjezdem v oblasti práva a marketingu ve vztahu k cílové zemi.

Zdroj: tisková zpráva

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).