Hlavní navigace

Pavel Zuna se vrací na obrazovku, bude porotcem v soutěži TV Barrandov

29. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 10. 2010

Dlouholetá tvář Televizních novin na Nově a někdejší šéfredaktor zpravodajství této televize Pavel Zuna, který se neúspěšně pokoušel zvrátit úspěch tohoto pořadu ve stejné funkci na konkurenční Primě, se vrátí na televizní obrazovku. Bude jedním z porotců soutěže Bubu hledá chlapa, kterou na letošní listopad chystá televize Barrandov. Serveru DigiZone.cz to řekl šéf marketingu, PR a vlastní tvorby Barrandova Janis Sidovský.

K TÉMATU: Pavel Zuna povede program internetové televize Stream.cz

Pořad má najít moderátorského partnera Zuzaně Bubílkové, televizní glosátorce politické situace v zemi. Bubílková dlouhá léta vystupovala v pořadech s Miloslavem Šimkem, po jeho úmrtí se na Barrandovu objevila po boku baviče Miloše Knora. Ten však televizi Barrandov opustil a zamířil na Primu, kde moderoval nový typ seznamky. Od té doby vystupuje Zuzana Bubílková na televizní obrazovce sama.

ČTĚTE TAKÉ: Z Primy odcházejí spolupracovníci Pavla Zuny

MM socky3

Soutěž Bubu hledá chlapa bude televize Barrandov vysílat ve čtyřech dílech každou listopadovou sobotu v hlavním vysílacím čase, upřesnil pro DigiZone.cz Sidovský. Pořad se tak dostane do přímé konkurence s populární taneční soutěží StarDance, jejíž čtvrtou řadu bude od této soboty do Vánoc vysílat první program České televize. Pavel Zuna je v současné době programovým ředitelem internetové televize Stream.cz.

Celý rozhovor s generální ředitelkou TV Barrandov Jankou Vozárovou a ředitelem PR, marketingu a vlastní tvorby Janisem Sidovským čtěte v úterý na DigiZone.cz

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.