Hlavní navigace

Pavel Zuna se vrací do internetové televize Stream.cz, ale jen jako mediální tvář

24. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Někdejší šéfredaktor zpravodajství a moderátor hlavních zpravodajských relací televizí Nova a Prima se divákům nedávno připomněl také jako výkonný ředitel Regionální televizní agentury.

Diváci budou moci na svých obrazovkách opět vídat známou mediální tvář, bývalého moderátora Pavla Zunu. Jeho angažování dnes oznámila tisková mluvčí vyhledavače Seznam.cz Irena Zatloukalová. Zuna se bude objevovat v jednom z podzimních pořadů internetové televize Stream.cz. Pavel Zuna se k nám skutečně vrací, ale už jen jako mediální tvář. Nebude mít ve Streamu žádnou manažerskou pozici, uvedla Zatloukalová.

Cloud 22 temata

Z ARCHIVU: Bývalý moderátor Pavel Zuna opouští internetovou televizi Stream.cz

V souvislosti se Streamem se první zmínka o Zunovi objevila před necelými dvěma a půl lety, v květnu 2010, kdy Seznam oznámil, že někdejší šéfredaktor zpravodajství a moderátor hlavních zpravodajských relací televizí Nova a Prima usedne do pozice programového ředitele tohoto internetového média. Z nedávné minulosti si pak mohou naši čtenáři Zunu pamatovat jako výkonného ředitele Regionální televizní agentury (RTA), která hlasitě bojovala za možnost vstupovat do vysílání předchůdkyně Primy family. RTA však s touto iniciativou neuspěla.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.