Hlavní navigace

Pavel Zuna se vrací do internetové televize Stream.cz, ale jen jako mediální tvář

Lukáš Polák

Někdejší šéfredaktor zpravodajství a moderátor hlavních zpravodajských relací televizí Nova a Prima se divákům nedávno připomněl také jako výkonný ředitel Regionální televizní agentury.

Doba čtení: 1 minuta

Diváci budou moci na svých obrazovkách opět vídat známou mediální tvář, bývalého moderátora Pavla Zunu. Jeho angažování dnes oznámila tisková mluvčí vyhledavače Seznam.cz Irena Zatloukalová. Zuna se bude objevovat v jednom z podzimních pořadů internetové televize Stream.cz. Pavel Zuna se k nám skutečně vrací, ale už jen jako mediální tvář. Nebude mít ve Streamu žádnou manažerskou pozici, uvedla Zatloukalová.

Z ARCHIVU: Bývalý moderátor Pavel Zuna opouští internetovou televizi Stream.cz

V souvislosti se Streamem se první zmínka o Zunovi objevila před necelými dvěma a půl lety, v květnu 2010, kdy Seznam oznámil, že někdejší šéfredaktor zpravodajství a moderátor hlavních zpravodajských relací televizí Nova a Prima usedne do pozice programového ředitele tohoto internetového média. Z nedávné minulosti si pak mohou naši čtenáři Zunu pamatovat jako výkonného ředitele Regionální televizní agentury (RTA), která hlasitě bojovala za možnost vstupovat do vysílání předchůdkyně Primy family. RTA však s touto iniciativou neuspěla.

Našli jste v článku chybu?