Hlavní navigace

PayPal nabízí online dobíjení z českých bank - a v češtině

Redakce

PayPal nabídl první službu v češtině. Je jí dobíjení účtu PayPalu online z bankovních účtu u českých bank. U několika vybraných bank je platba na účet PayPal provedena ihned a je zdarma, není třeba dobíjet kartou za poplatek. Online platby běží z těchto českých bank: 1. Komerční banka 2. Raiffeisenbank 3. Česká spořitelna 4. ČSOB 5. GE Money Bank 6. Volksbank

PayPal nabídl první službu v češtině. Je jí dobíjení účtu PayPalu online z bankovních účtu u českých bank. U několika vybraných bank je platba na účet PayPal provedena ihned a je zdarma, není třeba dobíjet kartou za poplatek. Online platby běží z těchto českých bank:

  • 1. Komerční banka
  • 2. Raiffeisenbank
  • 3. Česká spořitelna
  • 4. ČSOB
  • 5. GE Money Bank
  • 6. Volksbank

Uživatelé tak mohou učinit na k tomu vyhraženém webu PayPal-Dobíjení.cz, který překvapivě není phishingovou farmou, ale lokalizovaným mikrowebem propagujícím online platby přes PayPal. Držitelem domény je přímo PayPal. Čeština v rozhraní samotného PayPalu ovšem stále chybí, to ale nepřekvapí, PayPal podporuje jen čtyři jazyky a čeština zřejmě stále není pětkou v důležitosti…

Našli jste v článku chybu?
6. 3. 2012 13:02

Navic v kodu maji pro PPA login realm https://paypalcz.trustpay.eu, coz je jina domena na stejnem stroji bez platneho certifikatu. Coz je mozna zrovna ten duvod, proc jim paypal nedovoli prihlaseni a sluzba neni dostupna.

6. 3. 2012 13:49

Ano, má to několik znaků phishing aplikace. Moc k tomu důvěru nemám. Navíc paypal lze nabíjet jakékoliv banky už teď - jen to trvá jak standardní CZE převod.