Hlavní navigace

Názory k článku PayPal se omluvil za zmražení účtu spisovatele a slibuje větši transparentnost

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 1. 2013 10:11

  randomofamber

  Robotické vyhodnocení toku peněz. Je to sice má osobní spekulace, ale jeví se mi jako logická a nejvíce pravděpodobná. Počítače vyhodnotili neobvyklý nárůst financí jako "nebezpečný" a blokací se zamezilo dalšímu "nebezpečnému" obohacování... Z mé strany je to úsměvné nicméně vím, že podobné aplikace mají v bankách, i když jejich chování není tak drastické. Když najednou koupíte po internetu něco dražšího, tak někdy platbu pozdrží a zavolají, zda je vše OK a nejedná se o chybu či krádež. Byl jsem přímým svědkem, kdy se toto stalo mému kolegovi v práci...

 • 14. 1. 2013 11:24

  Michal (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  S tím bych souhlasil.

  Jednou mi volali z Rajfky, že na mé kreditce zaznamenali transakci do Spojených států a jestli o tom vím. Chvíli jsem pátral v paměti, nicméně dlouho netrvalo, než mi docvaklo, že to byl můj "dárek" pro Wikipedii, když měla zrovna kampaň.

  Šlo o cca 50 dolarů, už si nevzpomínám přesně. Nicméně to ilustruje fakt, že finanční instituce tyto věci hlídají v zájmu všech a dokonce vám osobně zavolají, aby se ujistili u částky ve výši 50 dolarů.