Hlavní navigace

Penthouse spustil hard erotický kanál, který se věnuje výhradně černým hercům

25. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V České republice je televizní business Penthousu znám především díky satelitnímu operátorovi Skylink, který v nočních hodinách šíří jeho hard erotický kanál Penthouse HD 1.

S pokusem zaujmout co nejvíce diváků v afrických francouzsky hovořících zemích spustil satelitní operátor CanalSat na tamním trhu hard erotický kanál Penthouse Black. Jde o vůbec prvního providera na světě, který tuto stanici nabízí. Jejím cílem, jak již z názvu vyplývá, je vyhovět divákům tohoto kontinentů, jež vyhledávají obsah pro dospělé s herci, případně herečkami, černé pleti. Penthouse zároveň ukazuje, kam až jsou provideři schopní zajít, aby se svým divákům zavděčili. Penthouse provozuje kanály Penthouse HD, Penthouse HD 1, Penthouse HD 2 a Penthouse 3D. Na našem trhu je však dostupný pouze druhý z nich, a to v nabídce Skylinku.

webcast CM

ČTĚTE TAKÉ: Erotický kanál Extasy těsně před spuštěním u českých operátorů

Jak stanice uvádí ve své specifikaci, z 80 % se v jejím programu objevují černí protagonisté, z 20 % jde o různá další etnika. Každý měsíc odvysílá kanál deset hodin prémiového obsahu a v noci nabízí i tematické bloky. Jsme rádi, že Penthouse si mohl vybrat pro svou novou kapitolu kvalitní zábavy pro dospělé tak silného globálního vůdce, jakým je značka Canal+ Group, uvedla při této příležitosti generální ředitelka Penthouse Entertainment Kelly Holland a dodala: Tím, že Penthouse neustále rozšiřuje svou nabídku na velké mezinárodní platformy tohoto typu, získává větší mezinárodní uznání a posiluje svůj brand. Zároveň se snažíme co nejvíce vyhovět našim klientům a jejich zákazníkům.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.