Hlavní navigace

Pětka odpískala koncert Ivety Bartošové. Její velký návrat do Lucerny se konat nebude

Lukáš Polák

Předpokládaný scénář, že Iveta Bartošová nakonec svůj velký návrat do vyprodané Lucerny nezažije, se naplnil. Pětka potvrdila zrušení vánočního koncertu změnami v programových plánech.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Velký návrat zpěvačky Ivety Bartošové do vyprodané Lucerny, který měla v přímém přenosu přinést nová celoplošná televize Pětka, se konat nebude. Stanice včera rozeslala do redakcí e-mail, ve kterém informovala o mimořádných programových změnách, z nichž je patrné, že koncert Bartošové byl zrušen. 23. prosince odvysíláme ve 20:05 namísto avizovaného živého přenosu koncertu Ivety Bartošové v Lucerně střihový pořad Podzim s Ivetou, potvrdila PR manažerka televize Kateřina Kotalová.

K TÉMATU: TV Pětka pozastavila přípravy koncertu Ivety Bartošové, pře se s jejím přítelem

Na Štědrý den pak měla Pětka do vysílání připravit bonusový materiál z koncertu Ivety Bartošové. Ani ten logicky diváci neuvidí. Místo něj bude odvysílán ve 20 hodin muzikál Kleopatra z Divadla Broadway. Odvysílán nebude ani následující pořad Iveta – velký návrat. Pro Pětku je zrušení koncertu Ivety Bartošové poměrně velký problém. Původně na něm chtěla postavit právě své programové schéma. Ve vysílání divákům nabízela show Iveta, v níž sledovala pokus zpěvačky Ivety Bartošové vrátit se na koncertní prkna. Pořad nyní logicky z vysílání úplně zmizel.

tip email_nove

ČTĚTE TAKÉ: TV Pětka oficiálně potvrdila problémy se svým financováním. Hledá nového investora

Server DigiZone.cz už své čtenáře na začátku minulého týdne informoval, že Pětka pozastavila přípravy koncertu této kdysi velice populární zpěvačky. V říjnovém rozhovoru pro náš web přitom zástupci stanice popírali, že by k této variantě mohlo dojít. My se o ni staráme, najali jsme jí nového PR manažera, a díky němu je odříznuta od negativních informací bulváru. Snažíme se kolem ní budovat skutečnou realitu a ne to, co píše bulvár, přiblížil tehdy marketingový ředitel televize Jiří Haramul a programový ředitel ho doplnil: Máme s ní jenom ty nejlepší zkušenosti.