Hlavní navigace

Petr Chajda a Jana Budíková končí na Primě

26. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 2. 2008

Hned dvě personální změny dnes oznámil prostřednictvím tiskové zprávy mluvčí televize Prima Ladislav Pavlík. Tou první je odchod výkonného ředitele tohoto kanálu Petra Chajdy, druhou pak ukončení pracovního poměru obchodní ředitelky Jany Budíkové. Chajda zatím odmítá prozradit, kam povedou jeho další kroky. Jak řekl serveru iDNES.cz, bude odpočívat a urovná si některé soukromé věci.

ux tip do článku

Petr Chajda odvedl svůj díl kvalitní práce, za což mu patří náš dík. V jeho další kariéře mu přejeme řadu úspěchů, řekl dnes generální ředitel TV Prima Marek Singer. Po odchodu výkonného ředitele už nebude televize tento post obsazovat a jeho povinnosti a kompetence rozdělí mezi stávající členy managementu. Odchod Jany Budíkové je způsoben osobním rozhodnutím. Od března totiž nastupuje jako generální ředitelka pro Čechy a Slovensko ve společnosti Tchibo.

Chajda působil již v několika televizích. Kromě Primy, kde skončil jako výkonný ředitel, byl určitou dobu také generálním ředitelem TV Barrandov, působil v Galaxii sport jako jednatel a na Nově pak jako ředitel akvizice a strategie televize.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).