Hlavní navigace

Petr Štajner novým viceprezidentem GTS Central European Holding

23. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telekomunikační skupina GTS CE má svého viceprezidenta a ředitele divize velkoobchodu hlasových služeb. Do nově vytvořené pozice byl jmenován Petr Štajner, který doposud působil ve společnosti GTS Novera jako ředitel divize velkoobchodu a vnějších vztahů. Ve své nové funkci bude zodpovědný za rozvoj a řízení velkoobchodu národních a mezinárodních hlasových služeb v rámci celé telekomunikační skupiny GTS CE, kam spadá i GTS Novera působící na českém trhu. Právě z její pražské centrály bude…

Telekomunikační skupina GTS CE má svého viceprezidenta a ředitele divize velkoobchodu hlasových služeb. Do nově vytvořené pozice byl jmenován Petr Štajner, který doposud působil ve společnosti GTS Novera jako ředitel divize velkoobchodu a vnějších vztahů. Ve své nové funkci bude zodpovědný za rozvoj a řízení velkoobchodu národních a mezinárodních hlasových služeb v rámci celé telekomunikační skupiny GTS CE, kam spadá i GTS Novera působící na českém trhu. Právě z její pražské centrály bude jednačtyřicetiletý Štajner řídit veškeré své aktivity.

Ustanovit jednotné vedení celého velkoobchodu hlasových služeb je součástí strategie GTS CE konsolidovat a sjednotit velkoobchodní operace skupiny, uvedl Adam Sawicki, generální ředitel společnosti GTS CE. Petr Štajner se v oblasti telekomunikací pohybuje přes 18 let. V minulosti pracoval na různých pozicích v někdejších společnostech Eurotel a Český Telecom. V roce 2002 zakotvil ve firmě Aliatel, kterou o tři roky později pohltila GTS Novera. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).