Hlavní navigace

Petra Kvitová a další populární tváře propagují Nová média České televize

20. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 2. 2012

UVNITŘ VIDEO Česká televize dnes představila na svém YouTube kanálu sérii spotů s populárními osobnostmi, které propagují její sekci Nová média, konkrétně pak sledování on-line vysílání prostřednictvím chytrých mobilních telefonů nebo tabletů. Pravděpodobně největším lákadlem kampaně je nejúspěšnější česká tenistka současnosti Petra Kvitová. Česká televize se ptá: Kde se díváte vy?

ČTĚTE TAKÉ: ČT představila Krizovou mapu Česka. Udělá z diváků krizové reportéry

ICTZ23

Petra Kvitová se díky našim aplikacím dívá kdykoliv a kdekoliv. Kde se na nás díváte vy? Sledujte web http://ceskate­levize.cz/apli­kace a staňte se součástí našich spotů, napsala Česká televize na svém facebookovém profilu http://www.fa­cebook.com/ces­katelevize. Kromě Kvitové vystupují v kampani také moderátor politických diskusí Václav Moravec, žokej Josef Váňa nebo bavič Karel Šíp. V oblasti takzvaných nových médií patří Česká televize mezi nejaktivnější, naopak pasivní je v této oblasti prozatím Prima Group.

Seznam všech spotů naleznete na YouTube: http://www.you­tube.com/user/Ces­kaTelevize.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.