Hlavní navigace

Philips nabízí bonus až pěti tisíc korun při koupi televizoru s technologií Ambilight

Autor: Philips
AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ SEZNAM PRODEJCŮ – Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, nabízí svým zákazníkům speciální prodejní akci, při které vrací až pět tisíc korun při koupi letošního modelu.
Jan Brychta
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO, 12. 8. 2017: Vedle bonusu, máte také už delší dobu možnost získat na vybrané televizory s osvícením pozadí Ambilight prodlouženou záruku na 5 let. Týká se to TV zakoupených v období od 1. 4. 2017 do 31. 12. 2017 u vybraných prodejců na českém trhu. Další informace najdete na webu Philips.cz.

EBF20-tip-early-liftago-dodo-zoot-siko

Zájemci si musí do konce září ve vybraných prodejnách zakoupit letošní model televizoru Philips Ambilight TV, do třiceti dní jej zaregistrovat a příslušná částka pak bude majiteli nového televizoru vrácena na účet. Například při zakoupení ultratenkého modelu 65PUS6412/12 s třístranným Ambilightem, rozlišením 4K Ultra HD a Android TV mohou kupující získat pět tisíc korun. 

Akce probíhá například na prodejnách a v eshopech Alza.cz, CZC.cz, Electroworld, Datart, Internet Mall, Kasa, Makro, Okay a dalších. Úplný seznam prodejců, podrobnější informace k akci a registrační formulář naleznou zájemci na webu TV-penize-zpet.cz.