Hlavní navigace

Philips nabízí bonus až pěti tisíc korun při koupi televizoru s technologií Ambilight

Autor: Philips
Jan Brychta

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ SEZNAM PRODEJCŮ – Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, nabízí svým zákazníkům speciální prodejní akci, při které vrací až pět tisíc korun při koupi letošního modelu.

Doba čtení: 1 minuta

AKTUALIZOVÁNO, 12. 8. 2017: Vedle bonusu, máte také už delší dobu možnost získat na vybrané televizory s osvícením pozadí Ambilight prodlouženou záruku na 5 let. Týká se to TV zakoupených v období od 1. 4. 2017 do 31. 12. 2017 u vybraných prodejců na českém trhu. Další informace najdete na webu Philips.cz.

Zájemci si musí do konce září ve vybraných prodejnách zakoupit letošní model televizoru Philips Ambilight TV, do třiceti dní jej zaregistrovat a příslušná částka pak bude majiteli nového televizoru vrácena na účet. Například při zakoupení ultratenkého modelu 65PUS6412/12 s třístranným Ambilightem, rozlišením 4K Ultra HD a Android TV mohou kupující získat pět tisíc korun. 

Akce probíhá například na prodejnách a v eshopech Alza.cz, CZC.cz, Electroworld, Datart, Internet Mall, Kasa, Makro, Okay a dalších. Úplný seznam prodejců, podrobnější informace k akci a registrační formulář naleznou zájemci na webu TV-penize-zpet.cz.  

Našli jste v článku chybu?