Hlavní navigace

Pinterest.com mění pravidla užívání, odstraňuje "prodej" uživatelského obsahu

Daniel Dočekal

Pinterest – www.pinterest.com – zveřejnil nová Pravidla užívání, ve kterých reaguje hlavně na rostoucí kritiku možnosti prodeje uživatelského obsahu. Nové Terms of Service, Acceptable Use Policy a Privacy Policy je možné vidět již nyní, v platnost Pravidla užívání vstoupí 6. dubna 2012. Zásadní změnou je odstranění práva na prodej uživatelského obsahu, zákaz vkládání obsahu vyobrazujícího sebepoškozování, nové pomůcky usnadňující nahlášení porušování autorského a známkového práva a doplnění…

Doba čtení: do minuty

Pinterest – www.pinterest­.com – zveřejnil nová Pravidla užívání, ve kterých reaguje hlavně na rostoucí kritiku možnosti prodeje uživatelského obsahu. Nové Terms of ServiceAccep­table Use Policy a Privacy Policy je možné vidět již nyní, v platnost Pravidla užívání vstoupí 6. dubna 2012.

Zásadní změnou je odstranění práva na prodej uživatelského obsahu, zákaz vkládání obsahu vyobrazujícího sebepoškozování, nové pomůcky usnadňující nahlášení porušování autorského a známkového práva a doplnění pravidel umožňujících zavedení API a privátních nástěnek. 

Našli jste v článku chybu?