Hlavní navigace

Piráti se chtějí domoci zrušení zákazu masek

Marek Janouš

Piráti chtějí u Ústavního soudu dosíci zrušení bezpodmínečného zákazu „zakrývání obličeje“ na občanských shromážděních. Podnětem je pokuta 500 korun za masku Anonymous, udělená Úřadem městské části Praha 1 účastnici dubnové demonstrace proti dohodě ACTA. Viz také podněty IuRe k právu shromažďovacímu.

Piráti chtějí u Ústavního soudu dosíci zrušení bezpodmínečného zákazu „zakrývání obličeje“ na občanských shromážděních. Podnětem je pokuta 500 korun za masku Anonymous, udělená Úřadem městské části Praha 1 účastnici dubnové demonstrace proti dohodě ACTA.

Viz také podněty IuRe k právu shromažďovacímu.

Našli jste v článku chybu?
19. 5. 2012 20:38
SK (neregistrovaný)

Bohužel Piráti v ČR a Piráti v Německu jsou dvě naprosto odlišné strany, a zatímco v Německu mají nějaké ideje a daří se jim je aspoň trochu vysvětlovat a prosazovat, v ČR je to opravdu jen parta zlobivých děcek, které se věnují nepodstatným problémům neadekvátním způsobem.

19. 5. 2012 21:09

Blbost. Identifikační čísla si policie, když o něco skutečně jde, buď nevezme, nebo šikovně zamaskuje. Viz masakr na té technoparty, kde se nepodařilo identifikovat policisty, kteří způsobili těžká zranění některým účastníkům (nemaskovaným).