Hlavní navigace

Po Androidu mohou využívat videotéku Prima Play i majitelé iPhonů

22. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Aplikace pro iPhony sází stejně jako verze pro Androidy především na fotbalovou Ligu mistrů, která se od podzimu objevila na Prima Cool. Nejdůležitějším faktem je to, že aplikace je bezplatná.

Archiv kanálů Prima family, Prima Cool a Prima love se rozšiřuje na další mobilní platformu. Po zařízeních s operačním systém Android byla přizpůsobena i pro displeje iPhonů. Kromě seriálových novinek z produkce FTV Prima se jedná o řadu zahraničních titulů, dokumentů a aktuální domácí publicistiku. Vedle videí je zde umístěn také aktuální TV program všech stanic Prima Group a přehled nejaktuálnějších novinek, prozradil PR koordinátor Primy Václav Mazánek.

UXD

K TÉMATU: Prima Play spustila novou aplikaci pro Android, nabízí zpravodajství z Ligy mistrů

Stejně jako u verze pro OS Android je i tady hlavní tématem fotbalová Liga mistrů, kterou Prima Cool od tohoto podzimu vysílá. Uživatel tedy může počítat s on-line zpravodajstvím z probíhajících zápasů, výsledky a krátkými videoklipy všech klíčových situací. Dále tu nechybí například program Ligy mistrů UEFA nebo články s fotbalovými zajímavostmi „nejen z fotbalového prostředí“. Vhod přijde jistě i playlist oblíbených videí a pořadů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.