Hlavní navigace

Po JOJ Cinema láká Skylink na neplacené vysílání stanice National Geographic

4. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dokumentární program je standardně dostupný zákazníkům satelitní služby s předplacenými balíčky Multi, Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet.

Podobně jako satelitní služba freeSAT, i konkurenční Skylink přichází v posledních měsících za svými klienty s neplacenými promo okny kanálů, které jsou běžně přítomné ve vyšších programových nabídkách. Po JOJ Cinema se tak mohou klienti operátora těšit i na bezplatné „okno“ dokumentární stanice National Geographic. Volné vysílání není přístupné každému. Signál stanice je nadále kryptován, operátor ho ale zpřístupní všem divákům s dekódovací kartou. Konkurenční freeSAT v minulosti takto již několikrát promoval stanice AXN.

BRANDstorming tip2

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní operátor Skylink opět hledá možnosti, jak nalákat klienty na vyšší balíky

Prestižní dokumentární program National Geographic Channel je standardně dostupný zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Multi, Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet. V období od 2. 11. do 30. 11. 2015 budou moci tento program v rámci Volného vysílání sledovat i všichni ostatní zákazníci Skylinku. National Geographic Channel prezentuje přední objevitele a vědce, ale také renomované filmaře a fotografy z oblasti životního prostředí a podílí se tak na vzdělávání diváků v oblasti vědy, techniky či ochrany přírody, informoval operátor.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).