Hlavní navigace

Po téměř půl roce se do nabídky slovenského UPC vrácí Nova Sport, dokonce i v HD

Lukáš Polák

Spor, který vznikl mezi operátorem UPC Broadband Slovakia a společností CET 21, je, zdá se, zažehnán. Od 1. června se do nabídky kabelové firmy vrací Nova Sport.

Doba čtení: 1 minuta

Slovenská pobočka kabelového operátora UPC vrací po necelém půl roce do své nabídky tematický kanál Nova Sport. Ten byl na konci loňského roku z programového rastru operátora vyřazen. Přesto, že společnost se tehdy k tomuto kroku nevyjádřila, zdroj z Novy serveru DigiZone.cz prozradil, že jde o odvetný krok slovenského UPC za to, že tato skupina bojuje proti vyřazení svého hlavního kanálu z nabídek tamních operátorů. Nyní se zdá, že už jsou tehdy hrany sporu obroušeny.

K TÉMATU: Studená sprcha pro klienty UPC Slovensko. Z nabídky zmizí Nova Sport

Nova Sport se objeví od 1. června v nabídce společnosti UPC Broadband Slovakia nejen ve standardním, ale i vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Dále půjde o kanály Eurosport 2 HD, TLC a Západoslovenská televize. Zařazením nových stanic společnost UPC posiluje v první řadě nabídku určenou divákům sportovních programů. Po přidání stanic Nova Sport, Nova Sport HD a Eurosport 2 HD se tato stává přesvědčivě nejbohatší v porovnání s ostatními operátory. Obsahuje totiž až 13 stanic se sportovní tematikou, z nichž tři vysílají v HD kvalitě, uvedl mluvčí operátora Jaroslav Kolár.

Našli jste v článku chybu?