Hlavní navigace

Po Top Star magazínu zamíří na Kiss rádia i pořad New Look s Evou Decastelo

1. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Kromě průvodkyně Evy Decastelo se „hlasy“ pořadu stanou i odborníci. Radit posluchačkám budou kadeřník Honza Kořínek, vizážistka Klaudie Havlová i stylistka Alžběta Pěkná.

Lifestylový magazín New Look bude dalším pořadem televizní skupiny Prima, který se bude vysílat v rozhlasovém éteru. Programová novinka Primy love, jež se sem přestěhovala z hudební stanice Óčko, bude ke slyšení v síti rádií Kiss. Každý všední den se naši posluchači mohou těšit na rady, tipy i triky – společně s moderátorkou Evou Decastelo a jejími pravidelnými hosty budeme pomáhat našim posluchačkám, aby byly trendy a šly s dobou, uvedla při této příležitosti marketingová ředitelka sítě Kissu Jana Češková.

MM socky3

NEPŘEHLÉDNĚTE: Z VIP zpráv na Primě bude Top Star, kompletně promění i svůj vizuál a znělku

Prvenství si v tomto směru odnesl před několika měsíci Top Star magazín, který má své „bydliště“ na vlajkovém kanálu Primy. Pořad se vstupem do podzimní sezóny čeká řada změn. Mění se v podstatě všechno. Ivu Kubelkovou vystřídá v roli moderátorky jednadvacetiletá modelka Eva Perkausová. Nové bude i studio pořadu a jeho barvy – zlatá a černá. Značku Top Star chce Prima nadále rozvíjet, proto přejmenuje na toto označení i své denní společenské okénko VIP zprávy. Navázaný na něj bude i web iTopstar.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.