Hlavní navigace

Po zmrzlině a pexesu bude mít Animáček od Barrandova i vlastní časopis

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO Dětské pásmo Animček, které každý den vysílá televize Barrandov, se brzo svým divákům představí jako časopis. Vycházet bude v nakladatelství Egmont.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Barrandov rozšiřuje působnost dětského bloku Animáček mimo obrazovku na další produkt. Kromě vlastní zmrzliny a pexesa se dočká toto pásmo také vlastního časopisu, který bude stanice vydávat ve spolupráci s vydavatelstvím Egmont. Časopis Animaček bude mít podobnou cílovou skupinu jako tento blok. Bude určen dětem ve věku od tří do sedmi let. První (pilotní) číslo magazínu bude dostupné v prodeji od 25. června, regulérně pak začne vycházet od 3. září a jeho další vydání pak najdou zájemci v prodejnách s tiskovinami každé první pondělí v měsíci.

Interka19

Obálka dětského časopisu Animáček, který poprvé vyjde příští pondělí.
Autor: TV Barrandov

Obálka dětského časopisu Animáček, který poprvé vyjde příští pondělí.

ČTĚTE TAKÉ: Barrandovský Animáček bude propagovat i e-shop s hračkami

Časopis Animáček každý měsíc přinese zábavné čtení, spoustu aktivit a další zajímavé rubriky pro děti i rodiče. Malé čtenáře a předškoláky provázejí časopisem postavičky ze znělky pohádkového pásma Animáček, uvedla PR manažerka stanice Kateřina Kotálová. Cílem časopisu Animáček je děti pobavit, hravou formou je vzdělávat a rozvíjet jejich zvídavost a kreativitu, doplnil ji vedoucí projektu Pavel Němeček. Grafický koncept časopisu vytvořila a časopis ilustrovala Sylva Francová, autorka grafického provedení znělky televizního Animáčku. Šestatřicetistránkový magazín bude stát 49 korun.

Našli jste v článku chybu?