Hlavní navigace

Počasí bude delší. Události za okamžik začnou na ČT 1 a ČT 24 už v 18:53

30. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 1. 2012

Česká televize provádí od dnešního dne drobnou úpravu ve vysílání své hlavní zpravodajské relace Události. Několikaminutový dvojblok Události za okamžik a počasí bude začínat nikoliv od 18:54, ale už v 18:53. V praxi tak začne v tento čas avízo na nejzajímavější téma hlavní zpravodajské relace České televize a o minutu později ho nahradí Počasí. Žádná další změna se zatím nechystá.

BLOG JANA POTŮČKA: Implantáty za vyšší sledovanost Událostí

Tato časová korekce je jen jednou z mála drobných změn, které veřejnoprávní médium za poslední dobu ve své hlavní zpravodajské relaci udělalo. Pod novým šéfem kanálu ČT 24 Zdeňkem Šámalem se dočkala už i obsahových novinek a pravidelných vstupů redaktorů před velkou projekční obrazovkou ve Studiu 6. Hlavní novinky, kompletní proměnu Událostí včetně některých moderátorských tváří, chystá Šámal na letošní jaro. Přesný termín ale zatím na Kavčích horách stanoven nebyl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.