Hlavní navigace

Podívejte se, co bude Fanda dávat první dva týdny a jak ho Nova představila

Jan Potůček

UVNITŘ PRESS KIT, SCHÉMA A FOTOGALERIE Pátý program Novy bude přímou konkurencí Primy Cool, i když nebude dostupný v pozemním digitálním vysílání

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jaký program připravuje pátý kanál Novy, na muže zaměřený Fanda, na první dva týdny svého vysílání? Nova zveřejnila kompletní programové schéma na období od 14. do 27. července, z něhož vyplývá, že nejzajímavější bude hned úvodní večer. Po „startovním“ filmu Rudý baron od 16:00 hod. budou následovat v 18:00 Tuningové války, poté od 18:55 Auto-mag, od 19:25 World od Freestyle a pak hlavní programové taháky – od 20:00 český film Kajínek a po něm přímý přenos boxerského zápasu David Hayne – Dereck Chirosa.

PRESS KIT: Fanda, pátý kanál Novy + programové schéma na první dva týdny (PDF, 5,4 MB)

Právě souboj Hayne – Chirosa je jediným sportovním přenosem, který Fanda během prvních dvou týdnů svého vysílání nabídne. V letní sezóně by ale na tomto programu měla začít domácí fotbalová Gambrinus liga (pro srovnání, konkurenční Prima Cool bude od září vysílat nejprestižnější evropskou klubovou soutěž – Ligu mistrů) a Nova v tiskových materiálech slibuje i hokejovou Tipsport extraligu, tenisové turnaje ATP a závody Moto GP. To vše ale již dnes nabízí Nova Sport, která by byla jejich výpadkem ochuzena.

WT100 tip mezinárodní

K TÉMATU: Fanda už na tiskové konferenci nepřekvapil. V DVB-T ho nenaladíte

Právě sladění programových schémat Novy Sport a Fandy bude pro Novu velmi důležité. Snad proto se ředitelem Fandy stal šéf Novy Sport Marek Kindernay. Televize ale na úterní tiskové konferenci programové propojení obou kanálů nijak nekomentovala.