Hlavní navigace

Podívejte se na kompletně nový vizuál, který televize Dajto nasadí od pondělí

21. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

VIDEO A GALERIE UVNITŘ – Po ukončení vysílání kanálu Fooor je Dajto nejmladší stanicí z portfolia skupiny Markíza Slovakia. Zájemci ji mohou najít na satelitu a v kabelových i IPTV sítích.

Slovenská televize Dajto má za sebou osmnáct měsíců, tedy rok a půl existence, a vedení společnosti Markíza Slovakia si řeklo, že je třeba při této příležitosti posílit povědomí o tomto programu a přichystalo pro něj kompletně nový vizuál. Poprvé ho uvidí diváci na obrazovce v pondělí 24. února, na webu DigiZone.cz ho však zveřejňujeme už dnes, v pátek 21. února. Markíza chce změnou vizuálu dát mimo jiné najevo, že právě po osmnácti měsících vysílání má Dajto v programovém spektru své pevné místo.

K TÉMATU: Markíza ukázala nové logo kanálu Dajto, rebranding grafiky chystá na pondělí

cif 24 - early cena - média

Po úspěšném startu televize vyrostla, dospěla a zaslouží si „nový kabát“ – grafiku, která bude ještě lépe komunikovat její přednosti a cíle, uvedlo vedení televize. Nejvýraznějším rysem je důraz na dominantní žlutou barvu, která je atraktivní a výrazná. Má symbolizovat radost, aktivitu, dynamiku a sebevědomí, které úzce souvisí se zaměřením televize. Změny se projeví i v zjednodušení struktury grafiky, která využívá princip členění diagonální linií. Cílem nového vizuálu je vysílání ještě více zatraktivnit a zvýraznit jeho zaměření.

Realizační tým:

  • Creative director: Roman Kettner
  • Art director: Jaroslav Jenča
  • Designer / Animation: Jozef Koháry

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).