Hlavní navigace

Podívejte se na loga nových pořadů, registrovaná Českou televizí

11. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

11. 11. 2010

LOGA UVNITŘ Loga šesti připravovaných pořadů si registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví Česká televize. Polovina se týká zpravodajského kanálu ČT 24, graficky totiž připomínají logotypy již existujících log relací této televizní stanice. Jde o pořady s názvy Horizont 24, Tah dámou a Highlight. Další tři loga se patrně týkají relací pro jiné programy ČT: Hobby naší doby, Máte mě (patrně pořad, který naváže na již existující Chcete mě?) a Planeta YÓ.

GALRIE: Loga, která si u patentového úřadu nechala registrovat Česká televize

ČT se nechtěla k registrovaným logům zatím vyjadřovat, šéfredaktor zpravodajství Karel Novák nicméně potvrdil, že ČT 24 nové pořady připravuje. Teď je vytváříme a profilujeme, konečnou podobu ještě nemají, odpověděl Novák na dotaz serveru DigiZone.cz. Nabídku podílet se na jednom z připravovaných pořadů dostal i odcházející vedoucí redakce domácího zpravodajství ČT Jindřich Šídlo.

V podstatě jsem tam mohl zůstat jako analytik, podílel bych se na dramaturgii jednoho nově vznikajícího pořadu, který vypadá docela zajímavě, řekl Šídlo v úterním rozhovoru pro server DigiZone.cz. Z Kavčích se však rozhodl ke konci října odejít a vrátil se jako autor do Hospodářských no­vin.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.