Hlavní navigace

Podívejte se na nová loga Eurosportu a jeho novinky pro rok 2011

31. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 1. 2011

UVNITŘ PDF PREZENTACE Nejpopulárnější sportovní kanál v Evropě, Eurosport, chystá pro letošní rok významnou změnu. Ve druhém čtvrtletí letošního roku dojde ke kompletní změně všech jeho log, tedy SD a HD verzí jeho programů a také všech produktů, které s programem souvisí (web, mobilní portál a další). Eurosport zároveň slibuje nový pohled na sportovní zážitky a větší zaměření na emoce diváků.

DOKUMENT: Novinky panevropského kanálu Eurosport pro rok 2011 (PDF, 8,5 MB)

Eurosport vysílá v současné době v 59 zemích a 20 jazycích včetně češtiny pro více než 123 milionů domácností. Stanice přináší každý rok přes 3000 hodin živých přenosů včetně největších událostí na poli fotbalu, motoristického sportu, tenisu, cyklistiky a zimních sportů. Jeho sesterský kanál Eurosport 2 je dostupný pro přibližně 48 milionů domácností v 16 jazycích a 47 zemích. V letošním roce se mohou diváci těšit například na přenosy z Tour de France, French a US Open a také na FIFA Women’s World Cup 2011. Nebude pochopitelně chybět ani alpské a severské lyžování, plavání a snooker.

Nová loga panevropského kanálu Eurosport. (Zdroj: Eurosport)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).