Hlavní navigace

Podívejte se na nové fotky koučů Hlasu od Markízy a Novy a stáhněte si jeho presskit

UVNITŘ PRESSKIT A FOTOGALERIE – S podobným formátem jako tyto stanice vyjedou na jaře i konkurenční Prima s televizí Joj. Kdy se budou obě soutěže přesně vysílat, zatím není známo.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká stanice Nova a její slovenská kolegyně Markíza dnes společně zveřejnily série dvou nových fotogalerií, které se váží k dalšímu ročníku soutěže Hlas Česko Slovenska, který se během jara objeví na obrazovce obou televizí. Zájemci se tak mohou podívat na další obrázky například s Josefem Vojtkem, Michalem Davidem nebo Martou Jandovou a Darou Rolins, které budou spolu tvořit dvojici koučů. Právě dvojkřeslo je jedním z nových prvků chystaného druhého ročníku česko-slovenské verze Hlasu. Dříve však už bylo použito mimo jiné v Nizozemsku nebo Německu.

K TÉMATU: Hlas bude mít tentokrát pět koučů. Vrací se Leoš Mareš, Tina i Dara Rolins

MM_K Starous

Novinkou budou také takzvané „krádeže“. V každém souboji vítězí pouze jeden soutěžící. Ten, který není v souboji úspěšný, má stále šanci, že o něj koučové z ostatních týmů projeví zájem a „ukradnou“ jej pro sebe. V případě, že má o zpěváka zájem více koučů, rozhoduje se sám soutěžící, který tým si zvolí, vysvětlila Nova. Nová fáze show, která následuje po soubojích a předchází živým přenosům se bude jmenovat „K.O.“.Soutěžící jsou v rámci týmů rozděleni do dvojic a musí spolu soutěžit v souboji. Zpěváci a zpěvačky však na rozdíl od fáze soubojů zpívají každý zvlášť.

Hlas Presskit by Lukáš Lucky Polák